Yasni Exposé von Hasan Qyqalla

Besucher
(5484)

Person-Info

215

Hasan Qyqalla

Land: Schweiz, Sprache: Deutsch
Hasan Qyqalla

1 Bild von Hasan

Bilder werden geladen...
1 - 1 von 1
Hasan Qyqalla
Mrz 14  +

40 Informationen zu Hasan Qyqalla

UDHËZIME PËR NËNSHKRUESIT E PETICIONIT

Hasan Qyqalla 01 77-747 98 28 8: Sachsen Arben Grajqevci
0x
trepca.net 04.09.10  +  

Letërsia Shqiptare - Hasan Qyqalla

Hasan Qyqalla. Hasije Selishta-Kryeziu. Autorët I. Autorët J. Autorët K. Autorët L-LL. Autorët M ... Hasan Qyqalla :: Arkiva | Kerko :: Powered by SoSo News ...
0x
letersia.zemrashqiptare.net 04.09.10  +  

Ungültige URL: REPORTAZH

... LSHAKSH - Gjermani si: Martin Çuni ( kryetar), Naser Halili (sekretar), Dibran ... emocionuese u arritën pas recitimit mjaft te arrire te zotërinjve Naser Halili ...
0x
filolet.com 04.09.10  +  

Ungültige URL: Tribuna Shqiptare

Tribuna Shqiptare, zeri i shqiptareve ne NET ... letrare në Koblenz të Gjermanisë dhe promovimi i librit të poetit Hasan Qyqalla ...
0x
tribunashqiptare.com 04.09.10  +  

ROBI I LIRISË.. NËN TINGUJT E NATËS.. GJETI.. RRUGËN E LIRISË ...

Salla e dekoruar më flamujt tanë kombëtare dhe shtetërorë dhe me pikturat me tematikë lirike dhe kombëtare të piktorit dhe aktivistit Asllan Dibrani në njërën anë, si ...
0x
stublla.de 04.09.10  +  

Zemra Shqiptare - Asllan Dibrani: Pavarsia e Kosovës i tejkaloi ...

Asllan Dibrani: Pavarsia e Kosovës i tejkaloi udhëkryqet e historisë dhe padrejtësive ndaj shqipetarëve ... Asllan Dibrani: Dabishevci i boshatisur nga banorët ...
0x
zemrashqiptare.net 04.09.10  +  

AlbaniaPress.com / ShqiperiaPress.com - MUGULLIME TË REJA LETRARE NË ...

Albania Press / Shqiperia Press është faqe informative e pavarur që ka për qëllim ta informojë opinionin ... LSHAKSH-në Gjermani bëri promovimin e pesë ...
0x
albaniapress.com 04.09.10  +  

Lajme / News Albemigrant

... varg autorësh; mes të cilëve: Dibran Demaku, Martin Çuni, Alma Papamihali, Pal ... Berisha, Dibran Demaku, Hasan Qyqalla etj. ...
0x
news.albemigrant.com 04.09.10  +  

unus » Lajme rreth Lidhjes

Poezitë e veta i lexuan këta poet: Alma Papamihali, Agim Gashi- rapsodi, Agim Gashi poet nga Franca, Nazim Rudari, Sabahate Byci, Avni Alija, Martin Çuni, Shaip Ademaj, Sevëme ...
0x
unus.cabanova.de 04.09.10  +  

merbraha.com - Lidhja e shkrimtarëve, artistëve dhe krijuesve shqiptar ...

merbraha.com, qe nga krijimi i saj ne mars te vitit 2002,faqja kryesore e lajmeve ne Shqip e cila i percjell lajmet me ... Naser Halili, sekretarë i Lidhjes. ...
0x
merbraha.com 04.09.10  +  

Ungültige URL: Përfundoi takimi poetik tradicional "Pavarësia e Kosovës" në Koblenz të ...

Mimoza Sali vlerësohet me çmimin e pare me poezinë "Në zemrën tënde ... Dibran Demaku përuron librin me poezi satirike "Dardha ka Bisht", flet Hasan Qyqalla. ...
0x
tribunashqiptare.com 04.09.10  +  

Ungültige URL: LIDHJA E SHKRIMTARËVE;ARTISTËVE DHE KRIJUESVE SHQIPTARË

forum shqip - tregime dashurie - poezi shqip - mp3 shqip - filma shqip ... D. Llemadeo, Arsim Kajtazi, Dibran Demaku, Alketa Tabaku, Asllan Dibrani,Kolë ...
0x
cokollata.com 04.09.10  +  

Ungültige URL: Bota Sot " Në Koblenz mbahet orë e madhe letrare

Politikë, Sport, Albania, Shqipëria, Kosova, Kosovo, Ekonomi, biznes, ... ose me postë ne adresën: Hasan Qyqalla, Braunsbergweg 41, D - 56656 Brohl - Luetzing ...
0x
botasot.info 04.09.10  +  

Ungültige URL: Bota Sot » Grumbullohen ndihma për Shqipërinë

Me këtë rast Shtabi Emergjent falenderon Ambasadën e Shqipërisë dhe atë të Kosovës për informim e bashkërendim. Info tek: Hasan Qyqalla, tel. 0177 420 50 89.
0x
botasot.info 04.09.10  +  

Ungültige URL: ALMA PAPAMIHALI:PROMOVIM I DY LIBRAVE TË RINJ

forum shqip - tregime dashurie - poezi shqip - mp3 shqip - filma shqip ... emocionuese u arriten pas recitimit mjaft te arrire te zoterinjve Naser Halili ...
0x
cokollata.com 04.09.10  +  

"LIDHJA E SHKRIMTARVE ARTISTVE DHE KRIJUESVE SHQIPTARË NË GJERMANI ...

OXHAKU I KULTURES SHQIPE NE VATREN E EUROPES ... D. Llemadeo, Arsim Kajtazi, Dibran Demaku, Alketa Tabaku, Asllan Dibrani,Kolë ...
0x
lajme.dervina.com 04.09.10  +  

poezi per femi - PDFQueen - PDF Search engine. Free unlimited pdf ...

magazin / mxu 500 service manual / service manual canon ir4570 / æ°'è"¿ / åŸ¹è® ... Hasan Qyqalla. Z. Qyqalla, recitoi disa poezi dhe i komentoi ...
0x
pdfqueen.com 04.09.10  +  

Krijime nga LSHAKSH ne Gjermani

LIDHJA E SHKRIMTARËVE ARTISTËVE DHE KRIJUESVE SHQIPTARË NË GJERMANISevëme Fetiqi-Preteni Xhenc Bezhi,Hasan Qyqalla Liman Zogaj,Ilirjanë Lladroci dhe Shaban ...
0x
ambra.forumattivo.com 04.09.10  +  

Ungültige URL: www.merbraha.com/feed.php?news=765&outpu t_type=txt

E PLOTË Dibran Demaku "Gjeografia e klasës sime", Alma Papamihali "Nën Tingujt e ... pjesëmarrësja më e re ne intervistë me poetin dhe gazetarin Dibran Demaku Me ...
0x
merbraha.com 04.09.10  +  

Poezi - Fjala e Lirë

Shmang tek postimet. Faqja e produkteve. Llogaria juaj. Pagesa ... Takimet i shpallë të hapura z Hasan Qyqalla, i cili edhe uron të pranishmit për pjesëmarrje. ...
0x
fjala.shkoder.net 04.09.10  +  

Jetzt bewerten

(0)
 0 Bewertungen 
5 Sterne (0)
4 Sterne (0)
3 Sterne (0)
2 Sterne (0)
1 Stern (0)

Ihre Verbindung zu Hasan Qyqalla

Ich
Ich
Hasan Qyqalla
Hasan

Sie haben noch kein Exposé bei Yasni.

Kontakte von Hasan (0)

Keine Einträge.
Wichtige Personen: Heute - Übersicht / Namen: Heute - Übersicht / Person-Suchen: Heute - Übersicht
+1